mahsina parhan

mahsina parhan

@mahsinaparhan desde - visto
Preguntar

Experiencia

همه این ویژگی ها هنگام خرید اپل آیدی در دسترس شما هستند. iCloud یک راه عالی برای ذخیره داده های شما و ایمن نگه داشتن آنها است. اپ استور مکانی عالی برای یافتن برنامه‌ها و بازی‌های جدید برای بازی در دستگاه اپل شما است. فروشگاه iTunes مکانی عالی برای خرید و دانلود موسیقی و فیلم است. سیستم iMessage یک راه عالی برای حفظ ارتباط با سایر کاربران 

خرید اپل آی دی است. سیستم FaceTime یک راه عالی برای حفظ ارتباط با سایر کاربران Apple ID است. و ویژگی Find My iPhone یک راه عالی برای ردیابی آیفون گم شده یا دزدیده شده شما است.

با خرید 

خرید apple id، به اکوسیستم گسترده محصولات و خدمات اپل دسترسی خواهید داشت. این شامل App Store، iCloud، iMessage و موارد دیگر می شود. با Apple ID، می‌توانید موسیقی، فیلم و برنامه‌های تلویزیونی را نیز از فروشگاه iTunes خریداری کنید. و اگر دستگاه اپل دارید، می‌توانید از FaceTime و iMessage برای حفظ ارتباط با دوستان و خانواده استفاده کنید.

خرید اپل ایدی اوکراین مزایای زیادی دارد. با اپل آیدی می توانید به راحتی به تمامی محصولات و خدمات اپل خود در یک مکان دسترسی داشته باشید. و اگر دستگاه اپل دارید، می‌توانید از FaceTime و iMessage برای حفظ ارتباط با دوستان و خانواده استفاده کنید. به علاوه، می‌توانید موسیقی، فیلم و برنامه‌های تلویزیونی را از فروشگاه iTunes خریداری کنید.

Aún no ha realizado ninguna actividad pública.